Мобільна арт-студія для дітей

З 2019 роки ми надаємо допомогу дітям, яких вилучено з небезпечних умов. Адже після вилучення їх поміщають в лікарню, в якій вони проходять медичний огляд лікарів і чекають подальших дій соціальних служб, щодо захисту їх прав та впровадження юридичних дій, щодо батьків. 

photo1.png

Батьківський клуб створено для дорослих, які люблять дітей та прагнуть їм щастя. Мета клубу покращити знання, щодо особливостей психологічного розвитку дітей і підлітків у батьків та підвищувати психологічну культуру допомогти їм сформувати навики самодопомоги

Батьківський клуб

Головною метою є розвиток емоційного інтелекту та здібності до самоаналізу у підлітків. Створена психологами нашого фонду унікальна авторська методика аналізу фільмів, дозволяє кожному учаснику кіноклубу ділитися своїм баченням, емоційним переживання і не боятися, що тебе осудять/не зрозуміють/ оточуючі. 

Дискусійний психологічний кіноклуб для підлітків 12-15 років

IMG_20190717_110619_853.jpg

Метою клубу стало створення простору для спілкування, навчання та всебічного розвитку дітей віком від 7 до 10 років, які мають статус дітей постраждалих від бойових дій, дітей опинились в складних життєвих обставинах. 

Дитячий Клуб

IMG_20190703_114411.jpg

Це неформальний, вільний, соціально-культурний простір. Місце зустрічі ініціативної молоді. Головне мати мотив для самореалізації, творення себе як особистості та допомоги іншим.

Центр активної молоді

photo_2021-07-15_13-06-41.jpg