Центр активної молоді

2020 - Волонтерській проект студентів Харківської -Гуманітарної педагогічної академії  - проект для участі в конкурсі молодіжних ініціатив UPSHIFT 
Допомога студентам в реалізації їх ідеї, а саме  створення http://inclusionlearninge-hub.com.ua, як освітньої інтернет-платформи, де психологи, логопеди, дефектологи, соціальні працівники, створили б комплекс навчальних відеороликів для дистанційної освіти і формування додаткових навичок дітей і підлітків з особливими освітніми потребами; які дозволять батькам дітей опановувати допрофесійних навички і створити ефективне середовище для навчання на дому. Команда вийшла у фінал.

2021 - волонтерський проєкт #Грядка. 
Наші неймовірні волонтери Ася і Гліб вболівають за екологію. Створили освітню програму та провели перший освітній тренінг «Я. Ми. Екологія» для молодших школярів. Про що говоримо: нова інформація щодо питань екології, поуправлятися у сортуванні сміття, а також поділитися власним досвідом та знаннями, щодо цих питань.

2021 - Екотабір для дітей та підлітків – це тематичний за напрямок освітньо-розважальний літній табір з елементами інтерактивних заходів. Табір відбувався з 05.07 по 16.07.