top of page

  Дон Калабрія діяльність в світі

Організація «Отець Калабрія» – це  родина, в яку входять Бідні слуги і Бідні слугині Божественного Провидіння, засновані у Вероні святим Джованні Калабрією у 1907 і 1910 році відповідно. 

 

Зараз частіше говорять про «Калабріянську родину», щоб підкреслити багатогранну соціальну діяльність спільноти людей та структур, які надихаються харизмою святого Джованні Калабрії і докладають всіх зусиль, щоб поширювати її місію в багатьох частинах світу.

 

Джованні Калабрія розпочав діяльність, приймаючи і турбуючись про неповнолітніх, які перебували в скрутному становищі, яких він називав «Добрими дітлахами». Задля формування у дітей корисних для життя навичок, Дон Калабрія допомагав отримати професійну підготовку в майстернях, відповідно до здібностей кожної дитини. Окрім матеріальної підтримки він завжди прагнув забезпечити їх і духовною поживою та вихованням, щоб допомогти їм стати гідними членами тогочасного суспільства. Крім того ним були відкриті спеціалізовані будинки та лікарні для самотніх і хворих людей похилого віку.

 

Дотепер багато калабріянських домів у всьому світі допомагають неповнолітнім і, частково, дорослим у різних аспектах: денні центри, родинні доми, притулки, садочки, школи, професійні училища, центри агрегації, центри реабілітації для наркозалежних осіб.

Місія

Місія, яку Дон Калабрія довірив нам, піклуватися про найбідніших і найбільш страждаючих дітей.

Цінності

Деякі з цінностей, в які ми віримо: гостинність, колегіальність, компетентність, подяка, провидіння, солідарність, братерство, оновлення.

Опера Дон Калабрія це:

Інклюзія

Медицина та санітарія

Опікуватися хворими означає забезпечити їм найкраще можливе лікування, а також подбати про їхню духовну слабкість, оскільки хвороба наражає на серйозні випробування цілу особу, а не лише її тіло. Саме  так Організація допомагає лікуванню хворих в різних частинах світу у лікарнях, оздоровчих центрах і диспансерах.

На даний момент існує чотири калабріянських лікарні, які працюють у гармонійному зв’язку між собою завдяки координації адміністративного відділу, який називається «Систематичний відділ калабріянського здоров’я».

 

У 2018 році було надано 2,617,340 медичних послуг (серед яких медичні консультації, госпіталізація, лабораторні дослідження та лікувальні процедури).

%25D0%25B4%25D0%25B5%25D1%2582%25D0%25B8

Інші структури

28

4

18

13

20

59

Дитячих садків і початкових шкіл

Середні і професійні школи

Центрів для осіб поважного віку

Центрів прийому/Родинні доми

Центри соціальної агрегації

nathan-anderson-J3Xjyg5m8kY-unsplash.jpg

Однією з найбільших умов крихкості в сучасному суспільстві є інвалідність. У цьому контексті Опера Дон Калабрія працює тривалий час, опікуючись особливими людьми в різних формах: шкільна та професійна підготовка, аспекти здоров’я, працевлаштування. Однією з рубежів, над якими ми працюємо, є "після нас", тобто догляд за людьми з інвалідністю після того, як члени сім'ї  не мають можливості доглядати за ними.


Діяльність роботи з людьми з інвалідністю в основному в Італії (Верона, Феррара, Рим), але в останні роки проекти також розпочалися в Бразилії, Індії та Анголі.

Італія

санто куоро.jpg

Інститут госпіталізації та опіки наукового типу для пацієнтів з інфекційними і тропічними захворюваннями.

Вона включає в себе всі головні спеціальності медицини, хірургії, материнсько-дитячого догляду і реабілітаційний відділ.

ЛІКАРНЯ ПРЕСВЯТОГО СЕРЦЯ ОТЕЦЬ КАЛАБРІЯ - НЕГРАР 

Ангола

%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B0_edi

ЛІКАРНЯ БОЖОГО ПРОВИДІННЯ - ЛУАНДА 

Центр медичного проекту, розпочатого у 1992 році в одному з найбідніших районі в столиці Анголи. Послуги надаються передусім в сфері педіатрії, загальної медицини та інфекційних захворювань. 

КЛІНІКА "БРАТ ФРАНСИСКО ПЕРЕС" - МАНІЛА 

Філіппіни

Foto-12_12_edited.jpg

Поліклініка, яка розташована посеред великої деградованої зони на околиці Маніли. Серед послуг медичні консультації, стоматологія, рентген та ультразвукове дослідження.

Особлива увага приділяється лікуванню хворих на туберкульоз.

Бразилія

brasil_edited_edited_edited.jpg

ЛІКАРНЯ БОЖОГО ПРОВИДІННЯ - МАРІТУБА 

Працює з 1997 року, є місцем звернення майже мільйона осіб. В лікарні є чотири головних відділеня: медицина, акушерство і гінекологія (де щомісяця народжується 250 дітей), загальна хірургія та педіатрія.

bottom of page