top of page
Пошук

Круглий стіл: Інноваційні форми і методи роботи з сім'ями СЖО

Оновлено: 18 лип. 2020 р.

17 травня 2019 року Харківським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено круглий стіл на тему "Інноваційні форми та методи роботи з сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах або можуть потрапити у них"


У круглому столі взяли участь керівники ХОЦСССДМ Олена Хватинець, служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації Ольга Шевченко, працівники ювенальної поліції ГУНП в Харківській області та представники Благодійного фонду Дон Калабрія Україна.


Під час круглого столу обговорили наступні питання: співпраця в сфері захисту дітей; механізми для найбільш продуктивної роботи у сфері надання соціальної допомоги кризовим сім'ям; інноваційні методи роботи з сім'ями з СЖО.


Представником фонду Анастасією Безродновою презентована робота Арт-терапевтичної студії для дітей та підлітків, новітніх методів роботи з дітьми, які направлені на допомогу дитині або підлітку усвідомити свій внутрішній стан шляхом створення ним візуального образу, метафор, символів (арт-терапевтичного продукту). Шляхом діагностичних та терапевтичних завдань допомогти зрозуміти взаємозв'язок між зображеним і власним внутрішнім досвідом.
62 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page