top of page
Пошук

Тендер на проведення стратегічного та операційного планування для БО БФ «Дон Калабрія Україна»

Оновлено: 8 черв. 2021 р.

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 18 червня 2021

Адреса

м. Харків

Максимальна сума тендеру (грн)

24000

Види послуг

Фасилітація/Модерація заходу

Опис

Благодійна організація "Благодійний фонд «Дон Калабрія Україна» в межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства» оголошує тендер на проведення фасилітованих сесій та онлайн консультацій із розробки стратегічного та операційного планів.

Ми очікуємо, що в результаті роботи залученого експерта буде розроблено та підготовлено до розгляду на Загальних зборах проект документів стратегічного та операційного планів Організації.

Навчальні заходи плануємо провести в червні-липні 2021р.

Заходи можуть бути проведені в офлайн або онлайн форматах, залежно від епідеміологічної ситуації.

Вимоги до виконавців

● лист зацікавленості від учасника/учасниці ● резюме, опис досвіду з визначеної теми; ● план заходу, методика розробки стратегічного та операційного планів; ● запропонована цінова пропозиція – вартість послуг в гривнях.

Критерії відбору: ● мінімум 5 років досвіду надання послуг організаціям громадянського суспільства із стратегічного та операційного планування; ● запропонована методика розробки стратегічного та операційного планів найкраще відповідатиме потребам організації;

● бути зареєстрованим/зареєстрованою на Маркетплейс http://cd-platform.org/marketplejs

Кінцевий термін подачі документів: 18 червня 2021 рік (включно). Пропозиції та документи надсилайте на електронну адресу: doncalabriaua@gmail.com з темою листа “Тендер Стратегічне та операційне планування”.

Тематики

Залучення місцевих ресурсів Планування та організація заходів Розробка місії, бачення організації Розробка та реалізація благодійних програм Стратегічне планування в ОГС Фонди громад

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа:

Лавлінський Руслан

Кількість учасників

6-8


7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page