top of page

Святий Миколай

Святий Миколай — щорічна благочинна акція, метою  є подарувати трохи тепла дітям та сім’ям, які в цей час опинились в тяжких умовах. Ми хочемо допомогти кожному наслідувати діла Святого Миколая, який завжди допомагав нужденним, дарував чудеса та зміцнював віру. 

Кожного року ми створюємо особливу та чарівну атмосферу для дітей, де вони отримують різні подарунки від Святого Миколая.

2019 - рік – свято відбувалось в офісі, для 20 дітей, які  мали святкову програму по створенню різдвяних та новорічних прикрас та отримали солодкі подарунки.

2020 - рік – свято для дітей в 24 лікарні та Харківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія» - чарівні дійство з надзвичайним Олександром Морокою (https://www.facebook.com/aleksandr.moroka.7), загалом 60 дітей отримали свято та солодощі.

2021 - рік - 18 дітей лікарні №24 написали листа до святого Миколая, який виконав всі побажання дітей. Було проведено свято з ними. Загальна вартість подарунків 40 тис.грн. Також 11 дітей з різними видами інвалідності отримали подарунки та святковий концерт в офісі фонду.

bottom of page