Психологічна допомога

"Ніким не любима дитина перестає бути дитиною: вона стає лише маленьким беззахисним дорослим."

Жільбер Сесборн

Надаємо

психологічну підтримку дітям, підліткам, молоді та їх батькам.

Консультуємо

з питань неслухняності дітей, небажаної поведінки (агресивність, конфліктність, істерики, несміливість, тривожність, страхи), сварок, складності у стосунках між сестрами та братами, відсутності мотивації до навчання, труднощі у школі, порушення стосунків у родині, відсутність контакту між батьками і дітьми та між чоловіком і дружиною (конфлікти та сварки, бажання розлучитись), складнощі в професійному самовизначенні (профорієнтація), насильство в сім'ї, депресія, поганий сон, травматичні спогади, горе та переживання втрати,  та інше.

 

Забезпечуємо

психологічну підтримку дітей з СЖО, надання повної інформації, щодо можливості психологічного клімату в сім'ї, як розпізнати і змінювати деструктивні моделі поведінки, розуміння  впливу проблем інших членів сім'ї на дитину (залежність, депресії, хронічного стресу), та обговорення заходів, що захищають дитину;  важливість емоційного контакту з дітьми.

 

Проводимо

батьківські та дитячі-підліткові групи, групи взаємопідтримки для жінок, що перебувають в кризі. Де, під час занять учасники отримують навички безконфліктної поведінки, вчаться пізнавати себе, та знаходять відповіді на безліч питань: як пробачати та пережити складні часи; як повноцінно жити справжнім; як не тримати образу та отримувати доступ до станів впевненості і душевної рівноваги; як формувати позитивну самооцінку і здорову самоповагу, а також де віднайти внутрішні і зовнішні ресурси для отримання контролю над власним життям.

 

Тренінги для спеціалістів та працівників, які працюють в сфері надання допомоги дітям, підліткам та молоді. Спеціалісти мають майданчик для спільного проведення та участі тематичних психологічні тренінги за потребою. Тематичні відкриті тренінги, майстер-класи, психологічні ігри, форум-театр.