top of page

Гуманітарна допомога

Гуманітарна допомога становить одну з важливих сфер діяльності нашого благодійного фонду, який присвячений зміцненню та покращенню життя людей у надзвичайно важких ситуаціях.

Гуманітарна допомога у Харкові і Харківській області

артбокси.jpg

Артматеріали для дітей у бомбосховищах


У перші дні бомбардування Харкова, коли ми розуміли, що діти стали найуразливішою категорією, з'явилася ідея встановити арт-бокси на станціях метро. Люди довго перебували в бомбосховищах. На той час було неможливо знайти арт-матеріали, оскільки все було зачинено. Але ми зробили це - знайшли матеріали. Це був зруйнований ринок, де продавці зголосились продати нам їх. Та знайти - це лише половина зробленого.

Важко було доставити, оскільки почалася евакуація. Але ми розфасували все необхідне і передали їх у бомбосховища нашим партнерам з "Професійного розвитку Харкова", які волонтерили на станціях метро.

ГУМ2.jpg

Вагон гуманітарної допомоги до Харкова


Спільними зусиллями, завдяки неймовірним людям та допомозі партнерських організацій, нам вдалося відгукнутися на запит від вразливих категорій населення. Загалом нам вдалося надати 52 тонни гуманітарної допомоги 4800 людям.

Керівники, уповноважені особи та просто небайдужі люди зверталися до нас із запитом на численні адресні потреби людей, які опинилися в над скрутному становищі.

 Разом 24/7 ми працювали над однією метою – допомогти якомога більшій кількості людей. Діти, люди похилого віку, жінки й чоловіки – всі отримали найнеобхідніше для життя.

Допомога евакуйованим дітям з Запорізької області


Ми передали дітям у Стрийській лікарні, які були евакуйовані з Запорізької області, 90 комплектів дитячої 

білизни. Це було важливо, оскільки вони опинилися у складних умовах та потребували додаткового комфорту і підтримки.

Крім того, ми передали їм пічку для приготування смаколиків з сиру. Це був малий жест, щоб підняти настрій та подарувати їм можливість насолодитися домашніми ласощами. Ми сподіваємося, що цей маленький подарунок здатний принести їм трохи радості та забути про тимчасові труднощі, які вони переживають.

лікарнястрий.jpg

Ліки для переселенців в місті Стрий та мешканців Харкова

Завдяки взаємодії великодушних сердець та підтримці небайдужих, наші зусилля принесли надзвичайно важливі результати.  40 людей – переселенці в місті Стрий та мешканці Харкова – отримали життєво необхідні ліки. Загальна вартість медичних засобів становить майже 40 тисяч гривень.

ліки.jpg

Ця допомога виявилася невідкладною та надзвичайно важливою, адже багато людей знаходяться в складних медичних ситуаціях та не можуть собі дозволити придбати необхідні ліки. Наша команда взяла на себе відповідальність забезпечити їх необхідними ліками для поліпшення стану здоров'я.

bottom of page